Αρχική » Χωρίς κατηγορία » 1ο Βραβείο στην κατηγορία Ποίημα στο διαγωνισμό “Η μάχη των Οχυρών”

Άρθρα κατά κατηγορία

1ο Βραβείο στην κατηγορία Ποίημα στο διαγωνισμό “Η μάχη των Οχυρών”

Το τμήμα Ε – Στ του σχολείου μας, με την υπεύθυνη δασκάλα του τμήματος Ασημίνα Βασιλική, απέσπασε το 1ο βραβείο στην κατηγορία ποίημα στον διαγωνισμό “Η μάχη των Οχυρών” που διοργάνωσε ο σύνδεσμος φίλων Οχυρού Ιστίμπεη.Η τελετή βράβευσης και η κλήρωση μεταξύ των 12 πρωτευσάντων (6 σχολείων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και 6 Δευτεροβάθμιας) για το μεγάλο έπαθλο (Ταξίδι στην Νορμανδία) θα πραγματοποιηθεί στις 24 Απριλίου 2024 στις 20:00 στη Λέσχη Αξιωματικών Φρουράς στο Σιδηρόκαστρο Σερρών. Μετά την τελετή βράβευσης θα αποσταλούν ηλεκτρονικώς οι έπαινοι και τα βραβεία για όλα τα έργα του φετινού Διαγωνισμού.

Είμαστε πολύ περήφανοι για τους μαθητές και την εκπαιδευτικό του σχολείου μας και τους ευχόμαστε πάντα επιτυχίες.