Αγαπητοί γονείς,

Σας γράφω για να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια για την άψογη εμφάνιση των παιδιών σας στην εορταστική εκδήλωση για την 25η Μαρτίου. Ήταν όλοι τους εξαιρετικοί στους ρόλους τους και απέδωσαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Η ερμηνεία τους ήταν γεμάτη συναίσθημα, ενθουσιασμό και πατριωτισμό. Η άψογη εμφάνισή τους, η σωστή στάση τους και η άριστη προετοιμασία τους συνέβαλαν σημαντικά στην επιτυχία της γιορτής και μας γέμισαν με υπερηφάνεια.

Είναι φανερό ότι αφιερώσατε χρόνο και φροντίδα για να βοηθήσετε τα παιδιά σας να προετοιμαστούν και σας ευχαριστούμε θερμά για αυτό. Η υποστήριξή σας είναι πολύτιμη και συμβάλλει σημαντικά στην πρόοδό τους.

Επιπλέον, σας ενημερώνω ότι:

• Τη Δευτέρα, θα συγκεντρωθούμε όλοι στο σχολείο στις 9:00 π.μ.
  • Στη συνέχεια, θα μεταβούμε στην εκκλησία.
  • Παρακαλούμε τα παιδιά να είναι ντυμένα με τις παραδοσιακές στολές της σχολικής γιορτής.

Σας ευχαριστούμε για όλα και ευχόμαστε στους μαθητές μας καλή συνέχεια!

Με εκτίμηση,

Η προϊσταμένη