Ευχαριστήριο μήνυμα

Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων, των γονέων και των μαθητών του Δημοτικού Σχολείου Λογγάς, αλλά και όλων των κατοίκων του χωριού μας, θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά και ειλικρινά τόσο τον κύριο Δήμαρχο Μεσσήνης κ’ Γιώργο Αθανασόπουλο, όσο και όλους όσους ενδιαφέρθηκαν για τη λύση ενός χρόνιου προβλήματος του σχολείου μας, την ανακαίνιση  τουαλετών και γενικά των χώρων προσωπικής υγιεινής. Ένα έργο που ήταν απαραίτητο για την ομαλή λειτουργία του σχολείου, ειδικά τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε με την τήρηση των πρωτοκόλλων υγιεινής. Μας γέμισε χαρά και ελπίδα η υλοποίηση του έργου αυτού , το οποίο αποτελεί ένα στολίδι στο χώρο μας, ενώ παράλληλα νιώσαμε τον Δήμο μας αρωγό και συνοδοιπόρο στο δύσκολο έργο μας. Ευελπιστούμε να είναι πάντα δίπλα μας, να συνεχιστεί αυτή η ομαλή συνεργασία και να επιλύουμε προβλήματα του σχολείου μας, παρέχοντας στα παιδιά μας άνετες και ευχάριστες συνθήκες διαβίωσης σε αυτό.

tempImagesLXMbf tempImageWLWAUH tempImage9qWAvx tempImageYOa5zh