ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022 – 23
Παπανικολάου Μαριγώ – Διευθύντρια
Γιαννακόπουλος Ανέστης – Δάσκαλος ΣΤ’ τάξης – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τετάρτη του μήνα (13: 15)
Γκιτσίδου Ελένη – Δασκάλα Ε’ τάξης – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (13: 15)
Κυριάκου Χαρίσιος – Δάσκαλος Δ’ τάξης –Αν.Διευθύντριας – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τρίτη του μήνα (13: 15)
Κόντης Ναούμ – Δάσκαλος Γ’ τάξης – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τετάρτη του μήνα (13: 15)
Ντίκου Μαρία – Δασκάλα Β’ τάξης – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Πέμπτη του μήνα (13: 15)
Δαδουρή Δέσποινα – Δασκάλα Α’ τάξη – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Πέμπτη του μήνα (13: 15)
Παπατζάλα Χρυσούλα – Δασκάλα ολοημέρου – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τρίτη του μήνα (10: 00)
Παπαλόπουλος Δημήτριος– Εκπαιδευτικός Φ. Αγωγής – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τρίτη του μήνα (13: 15)
Δεληγιαννίδου Αναστασία Ζωή – Εκπ. Αγγλικών – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Παρασκευή του μήνα (13: 15)
Ιωακειμίδου Σωτηρία – Εκπ. Αγγλικών – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Παρασκευή του μήνα (13: 15)
Κάλφα Έλλη – Δασκάλα Τμήματος ΖΕΠ Ι – Ενημέρωση Γονέων, κάθε 1η Τρίτη του μήνα (13: 15)
Αγγελούση Νίκη – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Κυριαζή Καλλιόπη – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Μάμμος Κωνσταντίνος – Εκπαιδευτικός Μουσικής
Βαζακίδου Ελένη – Εκπαιδευτικός Τ.Π.Ε.
Τσαλαπάτης Νικόλαος – Εκπαιδευτικός Θ. Αγωγής
Παπουτσή Γλυκερία – Εκπαιδευτικός Γερμανικής Γλώσσας
Σχολικό έτος 2021 – 22
Παπανικολάου Μαριγώ – Διευθύντρια
Μητροπούλου Δωροθέα – Δασκάλα
Κυριάκου Χαρίσιος – Δάσκαλος ΣΤ’ τάξης – Αναπληρωτής Διευθύντριας
Γιαννακόπουλος Ανέστης – Δάσκαλος Ε’ τάξης
Παπαδόπουλος Γεώργιος – Δάσκαλος Δ’ τάξης
Δαδουρή Δέσποινα – Δασκάλα Γ’ τάξης
Κόντης Ναούμ – Δάσκαλος Β’ τάξης
Σκορδά Σοφία – Δασκάλα Α’ τάξης
Παπατζάλα Χρυσούλα – Δασκάλα ολοημέρου
Σερμάκη Ιφιγένεια – Εκπαιδευτικός Φ. Αγωγής
Ιωακειμίδου Σωτηρία – Εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας
Αγγελούση Νίκη – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Νταούτ Νουράν – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Ναζλή Τερψιθέα – Δασκάλα Τμήματος ΖΕΠ Ι
Μάμμος Κωνσταντίνος – Εκπαιδευτικός Μουσικής
Νάκη Βενετία – Εκπαιδευτικός Τ.Π.Ε.
Αμπεριάδης Παναγιώτης – Εκπαιδευτικός Εικαστικών
Τσαρδούνη Φωτεινή – Εκπαιδευτικός Θ. Αγωγής
Αλτίνου Ευρωπία – Εκπαιδευτικός Γαλλικής Γλώσσας
Τσολάκη Χρυσούλα – Εκπαιδευτικός Γερμανικής Γλώσσας
Σχολικό έτος 2020 – 21
Παπανικολάου Μαριγώ – Διευθύντρια
Μητροπούλου Δωροθέα – Δασκάλα
Κυριάκου Χαρίσιος – Δάσκαλος ΣΤ’ τάξης – Αναπληρωτής Διευθύντριας
Γιαννακόπουλος Ανέστης – Δάσκαλος Ε’ τάξης
Κόντης Ναούμ – Δάσκαλος Δ’ τάξης
Παπαδόπουλος Γεώργιος – Δάσκαλος Γ’ τάξης
Δαδουρή Δέσποινα – Δασκάλα Β’ τάξης
Ελευθεράκη Μαρία-Μαγδαληνή – Δασκάλα Α’ τάξης
Παπατζάλα Χρυσούλα – Δασκάλα ολοημέρου
Παπαδόπουλος Ιορδάνης – Εκπαιδευτικός Φ. Αγωγής
Ιωακειμίδου Σωτηρία – Εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας
Αγγελούση Νίκη – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Κυριαζή Καλλιόπη – Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης
Ξενοδοχίδου Αθανασία – Δασκάλα Τμήματος ΖΕΠ Ι
Ρακιτζή Θεοδώρα – Δασκάλα Τμήματος ΖΕΠ ΙΙ
Χουσεϊν Αχμέτ – Ιεροδιδάσκαλος
Μάμμος Κωνσταντίνος – Εκπαιδευτικός Μουσικής
Γκιρετλή Ιλχάν – Εκπαιδευτικός Τ.Π.Ε.
Γκαϊντατζή Ηλιάνα – Εκπαιδευτικός Εικαστικών
Μιχαλοπούλου Φωτεινή – Εκπαιδευτικός Θ. Αγωγής
Ντίνα Βασιλική – Εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας
Παπουτσή Γλυκερία – Εκπαιδευτικός Γερμανικής Γλώσσας
Αλτίνου Ευρωπία – Εκπαιδευτικός Γαλλικής Γλώσσας