ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Μαρ 20241

Αγαπητοί γονείς του σχολείου μας, καλό μήνα με υγεία σε εσάς και την οικογένειά σας!!!

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω επικείμενων έκτακτων καιρικών φαινομένων, με Απόφαση του Δημάρχου Βέλου – Βόχας, δεν θα λειτουργήσει το Δημοτικό Κοκκωνίου Πουλίτσας την Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024. Παρακάτω σας παραθέτουμε τη σχετική Απόφαση:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΕΓΓΡΑΦΟ

Επιπλέον, σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με τη Νομοθεσία, προβλέπονται  εξ Αποστάσεως μαθήματα, μέσω Webex. Για το σκοπό αυτό παρακαλούμε ανακατευθυνθείτε στο menu του Ιστολογίου και στην καρτέλα Εξ Αποστάσεως Διδασκαλία...

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη συνεργασία!!!

από κάτω από: Ενημέρωση| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Σαν σήμερα

25/8/1914: Παραιτείται από την πρωθυπουργία ο Ελευθέριος Βενιζέλος. Διχασμός στην Ελλάδα.