Συνεργασία του σχολείου μας με την Πυροσβεστική Υπηρεσία Κιάτου

Δεκ 20235

Την Πέμπτη 23 Νοεμβρίου υποδεχθήκαμε στο σχολείο τους εκπροσώπους της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κιάτου, στα πλαίσια της επιμόρφωσης τόσο των μαθητών όσο και των εκπαιδευτικών  στην διαχείριση του σεισμικού κινδύνου, στην πρόληψη για την εκδήλωση πυρκαγιάς αλλά και τη σωστή χρήση των μέσων πυρόσβεσης. Ευχαριστούμε θερμά όλους για τη συνεργασία, τη συμμετοχή και την ανταλλαγή απόψεων όσο αφορά στην πρόληψη για την αντιμετώπιση έκτακτων περιστατικών.

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΚΚΩΝΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ IMG20231123124032 20231123 124452 20231123 125502

από κάτω από: Ενημέρωση| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συνεργασία του σχολείου μας με την Πυροσβεστική Υπηρεσία Κιάτου

Τα σχόλια είναι κλειστά.