Ενημέρωση σχετικά με τη λειτουργία του σχολείου (18-22/12)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου στις 12:30 θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση προόδου και επίδοση της βαθμολογίας των μαθητών/μαθητριών της Γ’, Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξης, για το 1ο τρίμηνο .

Όλοι οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέλθουν και θα αναχωρήσουν κανονικά με τα λεωφορεία, στις 13:15 και το ολοήμερο τμήμα δε θα λειτουργήσει.

Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου στις 11:00, θα πραγματοποιηθεί η χριστουγεννιάτικη γιορτή της Α΄και Β’ τάξης, με προσκεκλημένους τους γονείς των τάξεων αυτών και στη συνέχεια θα ακολουθήσει η ενημέρωσή τους για την πρόοδο των μαθητών/τριών.

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου οι μαθητές/μαθήτριες του σχολείου θα μεταβούν τον Ι.Ν Αγίου Χαραλάμπους για να εκκλησιαστούν. Όσοι/ες επιθυμούν μπορούν να κοινωνήσουν.