ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΑΣΜΟΥ
Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,
Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2023 – 2024 θα τελεστεί τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 στις 09:00 π.μ. στον αύλειο χώρο του Σχολείου μας. Οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στο Σχολείο με τους γονείς/κηδεμόνες τους στις 09:00 π.μ. και θα αποχωρήσουν στις 10:00 π.μ. Μετά τον Αγιασμό, θα υπάρξει ενημέρωση για τη λειτουργία του Σχολείου.
Τα βιβλία της νέας σχολικής χρονιάς θα δοθούν σε όλα τα παιδιά την Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023.
Ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Διευθύντρια του Σχολείου σάς εύχονται χαρούμενη και δημιουργική σχολική χρονιά γεμάτη υγεία, δύναμη και αισιοδοξία!
Από τη Διεύθυνση του Σχολείου