![IMG 20240417 093744](https://blogs.sch.gr/dimgonias/files/2024/05/IMG_20240417_093744-300x225.jpg?x93788)
Με την προτοπή της κυρίας Γεωργίας Μωράκης, διευθύντριας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ατσιποπούλου, τα παιδιά της Στ΄τάξης των Δημοτικών Σχολείων Γωνιάς, Πρινέ, 1ου και 2ου Ατσιποπούλου, συναντήθηκαν στο γήπεδο του Ατσιπόπουλου. Ο στόχος της συγκεκριμένης δράσης ήταν τα παιδιά να γνωριστούν μεταξύ τους να αναπτύξουν δεσμούς φιλίας , καθώς πολλά από αυτά του χρόνου θα βρίσκονται στο ίδιο Γυμνάσιο. Στην συνέχεια επισκεφθήκαμε και το Γυμνάσιο του Ατσιπόπουλου , όπου φιλοξενηθήκαμε από τους καθηγητές και τους μαθητές του!! Συγχαρητήρια επίσης και στους γυμναστές των τεσσάρων δημοτικών για τα όμορφα και διασκεδαστικά παιχνίδια που είχαν ετοιμάσει!!
Πρόσφατα σχόλια