Σχολική Γιορτή στις 22.03.2024 & 25.03.2024, για τον Εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου 1821

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Την Παρασκευή 22 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί η γιορτή του σχολείου για την 25η Μαρτίου από τους μαθητές της Ε΄ τάξης. Οι μαθητές θα έρθουν κανονικά  το πρωί, χωρίς  τσάντες και θα σχολάσουν στις 10:00 π.μ. Επισημαίνουμε ότι το ολοήμερο τμήμα δε θα λειτουργήσει. Τη γιορτή μπορούν να την παρακολουθήσουν οι γονείς των μαθητών της Ε΄ τάξης. Τέλος, σας ενημερώνουμε ότι το δρομολόγιο του σχολικού λεωφορείου θα εκτελεστεί κανονικά.

Τη Δευτέρα 25 Μαρτίου τα παιδιά θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο του σχολείου στις 09:30. Το λεωφορείο θα ξεκινήσει το δρομολόγιο στις 08:45 από Βάτο. Θα ακολουθήσει δοξολογία, κατάθεση στεφάνων και θα σχολάσουμε περίπου στις 11:00.

Με εκτίμηση,

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ25 March 1