Ενημέρωση για την ετήσια σχολική φωτογράφιση

camera

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΔΩΝΣας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 27/11/2023 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια σχολική φωτογράφιση στον χώρο του σχολείου από την εταιρεία «Φωτοσχολική» με σκοπό τη δημιουργία των αναμνηστικών πακέτων για τους μαθητές. Παρακαλούνται τα παιδιά να μη φοράνε άσπρα μπλουζάκια. Με εκτίμηση το Δ.Σ. του ΣυλλόγουΑγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,Επειδή η φωτογράφιση θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του σχολείου είναι απαραίτητη η έγκρισή σας.Παρακαλείσθε να αντιγράψετε, να συμπληρώσετε και να υπογράψετε την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση              ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗΟ υπογραφόμενος/η ………………………………………………………………γονέας/κηδεμόνας του/της μαθητ…….  της ……. τάξης …………………………………………………., δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην ετήσια φωτογράφιση του σχολείου που θα γίνει τη Δευτέρα 27/11/2023.Ο Δηλών/ούσα……………………..   (υπογραφή)Την Υπεύθυνη Δήλωση χρειάζεται να φέρουν τα παιδιά στο σχολείο τη Δευτέρα, προκειμένου να  μπορέσουν να φωτογραφηθούν.