Εγγραφές στην Α΄ τάξη

eggrafes 704x375

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 ΕΩΣ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΕΓΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ:  ΓΙΑΝΝΑΔΕΣ-ΜΑΡΜΑΡΟ-ΚΑΝΑΚΑΔΕΣ-ΤΕΜΠΛΟΝΙ-ΛΙΒΑΔΙ ΡΟΠΑ-ΒΑΤΟ.

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ( ώρες κατά προτίμηση από 09.00 έως 12.00).

Συνοδευτικά δικαιολογητικά εγγραφής:

1.  Πιστοποιητικό γέννησης (αναζητείται από το σχολείο, δεν απαιτείται η προσκόμιση από τους γονείς)  ή                                                                                                     ληξιαρχική πράξη γέννησης εάν πρόκειται για αλλοδαπούς.

2.  Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (παρέχεται από το σχολείο και προσκομίζεται έως 30/9-2023)

3.  Επίδειξη βιβλιαρίου υγείας-εμβολίων  του μαθητή.(πρέπει να έχει κάνει τα εμβόλια που προβλέπονται)

4.  Αποδεικτικό στοιχείο από το οποίο φαίνεται η διεύθυνση κατοικίας του μαθητή.

6.  Βεβαίωση Φοίτησης Νηπιαγωγείου.