ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ «Αιτήσεις με προβλήματα στην Επιβεβαίωση της Φοίτησης»στο πρόγραμμα ψηφιακή μέριμνα

Αγαπητοί γονείς,

Σε κάποιες περιπτώσεις το σύστημά της Ψηφιακής Αρχής εμφανίζει μήνυμα ασυμφωνίας πεδίων.                                                                                                                     Αν δε γνωρίζετε  ή αν δεν είστε  σίγουροι για την ορθότητα των στοιχείων φοίτησης  των  παιδιών  σας  επικοινωνήστε με την Διεύθυνση του Σχολείου τηλεφωνικά   για  να σας σταλούν τα στοιχεία των μαθητών ώστε να τα κάνετε «αντιγραφή» και «επικόλληση» έτσι ακριβώς όπως είναι αποτυπωμένα στην πλατφόρμα myschool του ΥΠΑΙΘ.

Αν δεν λυθεί το πρόβλημα, δείτε στην  ηλεκτρονική πλατφόρμα του προγράμματος  «Ψηφιακή Μέριμνα» όπου έχουν αναρτηθεί σημαντικές  ανακοίνωσεις. Παρακαλούμε να τις διαβάσετε:

Ψηφιακή Μέριμνα – ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ «Αιτήσεις με προβλήματα στην Επιβεβαίωση της Φοίτησης»

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.