Ιαν 31

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ.

Την Παρασκευή 25 Ιανουαρίου  2019 κόψαμε  την πίτα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  παρουσία όλων των εκπαιδευτικών και μαθητών του σχολείου μας στην αίθουσα εκδηλώσεων

Τυχερή της χρονιάς η κ. Κωστοπούλου Ευαγγελία λογοθεραπεύτρια του σχολείου μας που κέρδισε ένα χειροποίητο διακοσμητικό σε σχήμα πέταλο.

Πίτα κόψαμε και για τους μαθητές μας. Τυχερός της χρονιάς φέτος είναι ο Νταλαγιώργος Ραφαήλ ο οποίος κέρδισε ένα επιτραπέζιο παιχνίδι και μια εικόνα.

Όλο το προσωπικό και οι μαθητές του σχολείου και νηπιαγωγείων μας ευχαριστούμε πολύ το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την πίτα και τα δώρα τους.

Όλοι μας γευτήκαμε μια πολύ νόστιμη πίτα, ανταλλάξαμε  εγκάρδιες ευχές . Ευχόμαστε σε όλους ……

ΥΓΕΙΑ, ΕΙΡΗΝΗ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2019