ΠΡΌΣΚΛΗΣΗ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΟΝΕΩΝ.

Συν-δημιουργώντας δεσμούς”

Μέσα στις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε στην ζωή μας είναι σημαντικό να έχουμε στηρίγματα! Τα πιο γερά στηρίγματα είναι οι σχέσεις που δημιουργούμε με τους ανθρώπους γύρω μας, οι δεσμοί!

Αγαπητοί γονείς σας προσκαλούμε να ανακαλύψουμε μαζί πως μπορούμε να συνδεθούμε πιο ουσιαστικά με τον εαυτό μας και με τους άλλους ενδυναμώνοντας παράλληλα και τον γονεϊκό μας ρόλο! Την φετινή χρονιά θα έχουμε την χαρά να συντονίζει την ομάδα γονέων η Κική Τσιάτα στέλεχος του Κέντρου Πρόληψης Λάρισας, ενώ η ψυχολόγος του Δημοτικού Αθηνά Μότσιου και η κοινωνική λειτουργός του νηπιαγωγείου Αγγελική Κάραντου θα πλαισιώσουν την ομάδα επίσης.

Η πρώτη συνάντηση της ομάδας θα γίνει την Πέμπτη 9/11/2023 στις 10:00, στο χώρο του σχολείου (γυμναστήριο Δημοτικού σχολείου, πλαϊνή είσοδος).

Σας περιμένουμε να βρεθούμε από κοντά!

Αθηνά Μότσιου                                                                                    Αγγελική Κάραντου

Ψυχολόγος.                                                                                       Κοινωνική λειτουργός.