Κάτω από: Αρχική,ΕκδρομέςΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΑΣΑΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ στις 3:51 μμ στο Κυριακή, 5 Μαρτίου, 2017

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για οργάνωση εκπαιδευτικής εκδρομής του Δημοτικού Σχολείου Αρκάσας»

Το Δημοτικό Σχολείο Αρκάσας Καρπάθου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τουριστικά γραφεία που διαθέτουν πούλμαν, με υποβολή σφραγισμένων προσφορών, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Πηγαδίων, για την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης “Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ”, των μαθητών/τριών όλων των τάξεων του Σχολείου στις 16-03-2017, ημέρα Πέμπτη με το εξής δρομολόγιο:

Δημοτικό Σχολείο Αρκάσας – 2ο Δημοτικό Σχολείο Πηγαδίων – Δημοτικό σχολείο Αρκάσας

Προβλεπόμενος αριθμός μαθητών κ συνοδών : 23

Πούλμαν: 1

Ώρα Αναχώρησης : 09.00 π.μ.

Ώρα Επιστροφής: περίπου 12.00 μ.μ.

Το λεωφορείο θα πρέπει να διαθέτει τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (ελεγμένο από ΚΤΕΟ, έγγραφα καταλληλότητας του οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης, ελαστικά σε άριστη κατάσταση, πλήρως κλιματιζόμενο κλπ.) καθώς και να πληρούν όλες τις προϋποθέσεις ασφαλείας για μετακίνηση μαθητών (ζώνες ασφαλείας, έμπειροι οδηγοί κ.λ.π.).

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική τιμή με ΦΠΑ.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους έως τις 10-03-2017 κ ώρα 11:00 στον προϊστάμενο του Δημοτικού Σχολείου Αρκάσας.

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 2245061279

Σημ: Παρακαλώ να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης.

Ο Προϊστάμενος του Δημοτικού

Γρηγόριος Τσομπανίδης