ΑΡΕΘΟΥΣΕΙΑ 2019

Έγιναν με επιτυχία τα Αρεθούσεια 2019. Ευχαριστούμε όλα τα σχολεία για τη συμμετοχή τους. Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων για την αρωγή τους. Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Γυμναστή του σχολείου μας Γιαννούλη Μπάμπη για την άρτια οργάνωση της εκδήλωσης αλλά και όλους τους εκπαιδευτικούς για την πολύτιμη βοήθεια τους.

25 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

Συγχαρητήρια σε μαθητες και εκπαιδευτικους Νηπιαγωγείου και Δημοτικου για την όμορφη γιορτη που παρουσίασαν.

Χρόνια πολλά!!!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

Χριστουγεννιατικη γιορτη. Ολα ηταν ομορφα τα παιδια καταπληκτικα το σκηνικό μοναδικο. Συγχαρητηρια στην κα Γιωτα, τον κο Κοσμά, την κα Κλειώ και την κα Νανσυ αλλά και όλους τους εκπαιδευτικούς που βοήθησαν για την πραγματοποιηση της Χριστουγεννιάτικης γιορτης.
Το διδακτικό προσωπικο του σχολειου μας σας ευχεται

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΖΕΙ

Μνημη, συγκίνηση, γιορτη για το Πολυτεχνείο!!! Συγχαρητηρια στους μαθητές της ΣΤ` Τάξης. Θερμά συγχαρητηρια στον κο Μωυσή, τον κο Αγγελο, τη κα Ηλιανα τον κο Ακη αλλα και τους μικρους μαθητες βοηθούς του μουσικού μας.

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 2018

Εγινε σημερα η παρέλαση των μαθητων μας. Πληθος κόσμου την παρακολούθησαν και χειροκρότησαν το μελλον της πατριδος μας.

Χρονια πολλα!!!!

ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1940

Συγχαρητηρια στους μαθητες Γ και Δ Τάξη συγχαρητηρια στην κα Κική, κα Παγώνα και κο Χριστόδουλο.

Ημέρα μνήμης και συγκινησης.

Χρονια πολλα

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Ο αγιασμός για τη σχολική χρονιά 2018 – 2019 θα γίνει την Τρίτη  11  Σεπτεμβρίου 2018 στις 9.00 π.μ. .

Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει στις 8.30.

Τα λεωφορεία θα κάνουν το δρομολόγιο σύμφωνα με το περσινό ωράριο.

Παρακαλούνται οι μαθητές να έρθουν με τσάντες για να παραλάβουν τα βιβλία τους.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΟ «ΕΙΡΗΝΗ» ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ

Καταπληκτικη παράσταση συγχαρητηρια σε όλους τους συντελεστές

μαθητές και εκπαιδευτικους.

Καλή πρόοδο στους μαθητές της ΣΤ` που από σήμερα είναι στο Γυμνάσιο.

Ευχριστούμε τους γονείς αλλά και το Συλλογο γονέων και κηδεμόνων.

Όλοι οι εκπαιδευτικοί σας ευχόμαστε

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΑΡΕΘΟΥΣΕΙΑ 2018

Ευχαριστούμε όλα τα σχολεία που συμμετείχαν στη γιορτή. Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων αλλά και όλους τους συναδέλφους μου που βοήθησαν ώστε να στεφθεί με επιτυχία η εκδήλωση. Ραντεβού σε ένα χρόνο!!!!!