Μεταφορές με ταξί / SchoolTaxi

Child Taxi Stock Illustrations – 1,271 Child Taxi Stock Illustrations, Vectors & Clipart - Dreamstime

Φίλοι γονείς και κηδεμόνες,

Σας κάνουμε γνωστό ότι από αύριο Τετάρτη, 15/9/2021  θα ξεκινήσουν τα δρομολόγια των σχολικών ταξί. Παρακαλώ να είστε σε επικοινωνία με τους μεταφορείς για τις λεπτομέρειες που αφορούν την κάθε μετακίνηση.

Παράλληλα, σας υπενθυμίζουμε την υποχρέωση επίδειξης των self test των μαθητών στον μεταφορέα πριν την είσοδο τους στο ταξί για την ασφάλεια όλων μας, μικρών και μεγάλων.

Καλή χρονιά στους μεταφορείς μας.

Ο διευθυντής του σχολείου

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων, Σχολική Τροχονόμος. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.