Coucou!!!! Bonjour!!!!

Παιδιά μου τί κάνετε?????? Όλοι και όλα καλά????? Δύναμη, υπομονή και πολλά χαμόγελα μας είναι απαραίτητα!!!!!

Ε τάξη

Ας δώσουμε λίγο …. χρώμα στη ζωή μας!!!!

Επανάληψη τα χρώματα και μετά την Άσκηση 1  εδώ    Άσκηση 2 εδώ ,     και Άσκηση 3 ένα puzzle και μετά  ας τραγουδήσουμε   εδώ !!!!!!!!

ΣΤ ‘ τάξη

Δείτε το vidéo κάνετε τις ασκήσεις και ας θυμηθούμε το λεξιλόγιο του χρόνου ……

Δες το vidéo και προσπάθησε να το καταλάβεις. Δες το αρκετές φορές και απάντησε στις ερωτήσεις του ΕΔΩ  Μία μικρή επανάληψη με την Άσκηση 1 ΕΔΩ   Ασκηση 2 ΕΔΩ    Άσκηση 3 ΕΔΩ

Κατηγορίες: Γαλλική Γλώσσα / French Language. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.