Σχολικό έτος 1977-78

1977-782o Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρουπόλεως, Σχολικό Έτος 1977-1978. Τάξη Ε’ — με τους Οικού Βασιλική, Δελούδη Σύρμω, Άλπη Χρυσούλα, Τάταρη Ελένη, Αραμπατζή Ζωή, Νικολαϊδης Μιχαήλ, Κεχαγιά Μαρία, Βενέτη Μάγδα, Μπακαλούδη Αντωνία, Δεβετζής Σωτήριος, Μπινόπουλος Ιωάννης, Βακαλίδης Χρήστος, Εμμανουηλίδης Ηλίας, Ζάχου Ελευθερία, Πασχαλίδης Γεώργιος, Μητράκης Ιωάννης, Μητράκης Αθανάσιος, Παπατσιλέκα Μαρία, Λεοντιάδης Σάββας, Ιατρού Μαρίνα, Ραφαηλίδης Θεόδωρος, Λιάσκος Κωνσταντίνος, Δημητριάδης Αναστάσιος, Κυργιαλάνη Ευαγγελία, Παλαιού Ζαφειρούλα, Βελέντζα Δέσποινα, Ζώης Δημήτριος, Λύρατζης Κυριάκος, Κυριζάκη Ελένη, Σίμογλου Κωνσταντίνος, Τασιούλης Γεώργιος. Δάσκαλος ο κ.  Φυλλαρίδης Θεόδωρος.

*Αναδημοσιεύουμε τη φωτογραφία από το facebook group : Γειτονιές και Αναμνήσεις της Αλεξανδρούπολης (που αλλάζει..)

Κατηγορίες: ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.