ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΕΣ!
ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ
Οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας παρακολούθησαν παράσταση θεάτρου σκιών – Καραγκιόζη, στο πλαίσιο του ετήσιου σχολικού προγραμματισμού και των δράσεων ευαισθητοποίησης με τα ήθη – έθιμα και τις παραδόσεις.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα