Ονομάζομαι Δήμητρα Φίλιου εργάζομαι στο 1ο Εσπερινό Γυμνάσιο Αγίου Δημητρίου διδάσκω χημεία και βιολογία και με ενδιαφέρει η δημιουργία και η εφαρμογή διδακτικών πρακτικών που αφορούν στο θέμα της Κυκλικής Οικονομίας.
Ονομάζομαι Δήμητρα Φίλιου εργάζομαι στο 1ο Εσπερινό Γυμνάσιο Αγίου Δημητρίου διδάσκω χημεία και βιολογία και με ενδιαφέρει η δημιουργία και η εφαρμογή διδακτικών πρακτικών που αφορούν στο θέμα της Κυκλικής Οικονομίας.