Η Δραστηριότητα του Μήνα – Νοέμβριος: Διαγωνισμός Φωτογραφίας με θέμα “Το ΓΕΛ Σερβίων”

02 03 05 Χωρίς τίτλο 1

Προκηρύσσουμε Διαγωνισμό Φωτογραφίας με θέμα “Το ΓΕΛ Σερβίων”.  Θα βραβευθεί η καλύτερη, πιο πρωτότυπη, ευφάνταστη και αντιπροσωπευτική φωτογραφία του Σχολείου. Οι φωτογραφίες μπορούν να απεικονίζουν το σχολείο μας εξωτερικά ή εσωτερικά από όποια οπτική γωνία επιθυμεί ο/η συμμετέχων /-ουσα.

Όροι Διαγωνισμού:

οι φωτογραφίες θα υποβληθούν σε δύο μορφές: ηλεκτρονική (με e-mail ως συνημμένο αρχείο ή σε στικάκι) και εκτυπωμένη σε μέγεθος 10 x15 εκ. ή 13×18 εκ. ή 15×20 εκ, μπορούν να είναι με κινητό τηλέφωνο ή φωτογραφική μηχανή.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι μαθητές και οι μαθήτριες  και όλοι οι καθηγητές και καθηγήτριες του Γενικού Λυκείου Σερβίων.

Προθεσμία Συμμετοχής: από 12 Οκτωβρίου έως και 11 Νοεμβρίου 2023

Βραβείο:

Επιτροπή αποτελούμενη από καθηγητές /-τριες και μαθητές /-τριες θα βραβεύσουν τις καλύτερες φωτογραφίες. Η καλύτερη θα μπει στην κεφαλίδα της ιστοσελίδας του σχολείου.

Όλες οι φωτογραφίες θα αναρτηθούν στον πίνακα ανακοινώσεων.