Θέματα εμφάνισης που υποστηρίζουν slider

Τελευταία ενημέρωση στις: 23 Μαΐου 2024

Ανάλογα με το θέμα εμφάνισης που έχετε επιλέξει για το ιστολόγιο σας, έχετε στη διάθεση σας διάφορες δυνατότητες μορφοποίησης π.χ.  την χρήση slider στην αρχική σελίδα.

Ενδεικτικά αναφέρουμε κάποια θέματα εμφάνισης που υποστηρίζουν slider:

• Blogcards sch,  ορίζοντας από την Προσαρμογή -> Επιλογές θέματος->Ιστολόγιο, περιοχή “Προτεινόμενη Κατηγορία”
  • Coral dark sch
  • Galaxy Preschool Sch
  • Graphene Sch
  • Hitmag Sch, με στατική αρχική σελίδα στην οποία θα ορίσετε να έχει Πρότυπο “Αρχική σελίδα περιοδικού”
  • Play School sch
  • Neblue Sch, ορίζοντας από την Προσαρμογή -> Ρυθμίσεις αρχικής σελίδας ->Μηχανισμός κύλισης
  • Sch-travelers
  • Squareread Sch,  ορίζοντας από την Προσαρμογή -> Επιλογές θέματος->Ιστολόγιο, περιοχή “Προτεινόμενη Κατηγορία”
  • Timelines Sch,  ορίζοντας από την Προσαρμογή -> Επιλογές θέματος->Ιστολόγιο, περιοχή “Προτεινόμενη Κατηγορία”