20 ημέρες μας χωρίζουν από τη σπουδαιότερη γιορτή της χριστιανοσύνης. Οι πόλεις και τα χωριά έχουν ήδη φορέσει τα γιορτινά τους. Τα χριστουγεννιάτικα δέντρα αλλά και τα καραβάκια στολίστηκαν, ενώ τα μελομακάρονα και οι κουραμπιέδες έχουν την τιμητική τους. Ας στολίσουμε λοιπόν και τα ψυχές μας, ώστε να υποδεχτούν το χαρμόσυνο νέο της γέννησης του Θεανθρώπου!!!
Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.