Είμαι η Κατερίνα Τσακλάρη.
Το ιστολόγιο αυτό αφορά τις συναισθηματικές δεξιότητες που μπορούν να συνεισφέρουν όχι μόνο στην εκπαιδευτική διαδικασία, αλλά και στη συγκρότηση της ψυχοκοινωνικής ταυτότητας των μαθητών.
Είμαι η Κατερίνα Τσακλάρη.
Το ιστολόγιο αυτό αφορά τις συναισθηματικές δεξιότητες που μπορούν να συνεισφέρουν όχι μόνο στην εκπαιδευτική διαδικασία, αλλά και στη συγκρότηση της ψυχοκοινωνικής ταυτότητας των μαθητών.