Εργαστήρια Δεξιοτήτων στη Β’ Τάξη. “Ας γίνουμε Σούπερ Ήρωες της διατροφής!” Παρασκευάσαμε υγιεινά μπισκότα βρώμης με γεύση πορτοκάλι και σταγόνες μαύρης σοκολάτας!!!
«Όταν τα σώματα γίνονται μαλθακά και οι ψυχές χάνουν την δύναμή τους» – Σωκράτης
Εργαστήρια Δεξιοτήτων στη Β’ Τάξη. “Ας γίνουμε Σούπερ Ήρωες της διατροφής!” Παρασκευάσαμε υγιεινά μπισκότα βρώμης με γεύση πορτοκάλι και σταγόνες μαύρης σοκολάτας!!!
Φιλοξενείται στο blogs.sch.gr