Προκειμένου να ανιχνευθούν οι γνώσεις και οι συνήθειες των μικρών μαθητών του Δημοτικού σχετικά με την υγιεινή διατροφή και την Πυραμίδα της Διατροφής, ένα ερωτηματολόγιο που θα βοηθούσε…. Θα βρείτε το ερωτηματολόγιο ΕΔΩ: https://docs.google.com/forms/d/12GL2fPeuWj0VTBFNvbP5-skvPkdZjWcYmkuO-UhzIIo/edit
Ημέρα: 11 Φεβρουαρίου 2024
ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ – ΤΑΞΗ Β΄ “Ας γίνουμε Σούπερ Ήρωες της Διατροφής”ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ – ΤΑΞΗ Β΄ “Ας γίνουμε Σούπερ Ήρωες της Διατροφής”
0 σχόλια
Τίτλος διδακτικού σεναρίου: «Ας γίνουμε σούπερ ήρωες της Διατροφής!!» Δημιουργός: Παπαγεωργιάδου Αναστασία Βαθμίδα – Τάξη : Δημοτικό – Β΄ τάξη Χρονική διάρκεια: τρεις (3) διδακτικές ώρες Χαρακτηρισμός: Εξαιρετικό Λήψη αρχείου