Ένα βιβλίο που έφτιαξα για τη φωνούλα Ιι. Σήμερα είναι ημέρα για το ξεχωριστό παιδί της διαδικτυακής μας τάξης τον Ιάσωνα. Με αφορμή το αρχικό του γράμμα έγινε αυτή η παιχνιδο-ιστορία!! Καλή σας μέρα!!!
Ένα βιβλίο που έφτιαξα για τη φωνούλα Ιι. Σήμερα είναι ημέρα για το ξεχωριστό παιδί της διαδικτυακής μας τάξης τον Ιάσωνα. Με αφορμή το αρχικό του γράμμα έγινε αυτή η παιχνιδο-ιστορία!! Καλή σας μέρα!!!