Κι ενώ περιμέναμε το Καρναβάλι και το αποκριάτικο πάρτι, ο κύριος Μπάμπης Μακρής με τον συνεργάτη του έστησαν τον μπερντέ στο σχολείο μας και ξεδίπλωσαν τις ξεκαρδιστικές περιπέτειες του Καραγκιόζη στο καρναβάλι των μικρών!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα