Διαδικτυακό σεμινάριο της ΕΕΠΦ

Παραθέτουμε τον σύνδεσμο για την παρακολούθηση του διαδικτυακού σεμιναρίου «Μειώνω το οικολογικό μου αποτύπωμα στο σπίτι και στο σχολείο» της Ελληνική Εταιρία Προστασίας της Φύσης (ΕΕΠΦ) καθώς και το πρόγραμμα του σεμιναρίου όπως μας έχει αποσταλλεί.

Αγαπητές/οί φίλες/οι, καλησπέρα,

Σε συνέχεια της επικοινωνίας μας, σας αποστέλλουμε τον σύνδεσμο του youtube της ΕΕΠΦ  https://www.youtube.com/watch?v=AEYhXFhFL8I από τον οποίο μπορείτε να παρακολουθήσετε το διαδικτυακό σεμινάριο για την παρουσίαση του νέου εκπαιδευτικού υλικού «Μειώνω το οικολογικό μου αποτύπωμα στο σπίτι και στο σχολείο», την Πέμπτη 22.02.2024 στις 18:00.

Η διαδικτυακή εκδήλωση απευθύνεται σε όλους τους/τις εκπαιδευτικούς καθώς και στους γονείς/ κηδεμόνες των μαθητών/ριών των σχολείων που συμμετέχουν στο Δίκτυο Οικολογικά Σχολεία.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Χριστίνα Θεοδωρίκα

Τμήμα Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

Ελληνική Εταιρία Προστασίας της Φύσης