Οι δραστηριότητες που πραγματοποιούνται σχετίζονται άμεσα με τις θεματικές που επεξεργαζόμαστε τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο. Τον Σεπτέμβριο λοιπόν ξεκινάμε με τον εαυτό μας και τη γνωριμία με την ομάδα.
Οι δραστηριότητες που πραγματοποιούνται σχετίζονται άμεσα με τις θεματικές που επεξεργαζόμαστε τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο. Τον Σεπτέμβριο λοιπόν ξεκινάμε με τον εαυτό μας και τη γνωριμία με την ομάδα.