“Αθλο-νηπιάκια εν δράσει”: Αποτίμηση της δράσης

Καθώς οι δράσεις του Δικτύου μας έφτασαν στο τέλος τους, ήρθε και  η στιγμή  να κάνουμε μια τελική αποτίμηση για την πορεία μας ως “Αθλο-Νηπιάκια”. Οι μαθητές μας, αφού ξαναθυμήθηκαν όλα όσα κάναμε παρέα με την Κολοτούμπα και τους φίλους μας από τη Νέα Ανατολή, κλήθηκαν να αξιολογήσουν την συμμετοχή τους στις δράσεις του Δικτύου και να αναρωτηθούν αν  μας  βοήθησε να γίνουμε πιο φυσικά δραστήριοι. Το ίδιο ζητήθηκε και από τους άμεσα εμπλεκόμενους στη Δράση, τους γονείς των παιδιών η συμμετοχή των οποίων στάθηκε καθοριστική για την υλοποίηση της.  Για το σκοπό αυτό οι μαθητές και οι γονείς τους απάντησαν σε Τελικά Ερωτηματολόγια διερεύνησης συνηθειών και αποτίμησης των δράσεων του Δικτύου. Όπως φάνηκε από τα αποτελέσματα η Δράση μας αξιολογήθηκε θετικά και πέτυχε τους βασικούς στόχους της.

20240531 010302 COLLAGEΣτιγμιότυπο οθόνης 237 side

parents results