7ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Όχι άλλο ένα blog… ένα ΑΛΛΟ blog.

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Ανακοινώνεται ότι ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2019 – 2020,

θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 – 9 – 2019, στις 10.30 π.μ.

Η διεύθυνση του σχολείου

Επίδοση τελικών ελέγχων προαγωγής και απόλυσης

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες μπορείτε να προσέρχεστε για παραλαβή ελέγχων προαγωγής και απόλυσης από την Παρασκευή 21-06-2019 από τις 9.00′.

Οι μαθητές της Γ’ τάξης μπορούν να παραλαμβάνουν οι ίδιοι τους ελέγχους τους.

Ενημέρωση για αναγραφή θρησκεύματος στα Απολυτήρια

Ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων για το θρήσκευμα στα Απολυτήρια

Παραλαβή ελέγχων Γ΄τάξης β’ τετραμήνου

Οι μαθητές/τριες Γ’ τάξης λυκείου μπορούν να προσέρχονται για παραλαβή ελέγχων β’τετραμήνου από σήμερα 30-5-2019 από τις 13.30′ έως τις 14.30′ και από την Τρίτη 4-6-2019 από τις 9.00′ έως τις 13.00′.

Ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω της εκδρομής της Β΄λυκείου στην Κέρκυρα, έχει τροποποιηθεί το ωρολόγιο πρόγραμμα της Πέμπτης 4-4-2019 και Παρασκευής 5-4-2019. Το νέο πρόγραμμα έχει δοθεί στους μαθητές/τριες του σχολείου μας σήμερα Τετάρτη 3-4-2019.

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Α’ΤΑΞΗΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΓΟΝΗ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Α’ ΤΑΞΗΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Λήψη αρχείου

ΕΚΔΡΟΜΗ Β΄ΤΑΞΗΣ 2019 ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ-ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ’ΤΑΞΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

Σύμφωνα με το μεσημβρινό και απογευματινό πρόγραμμα επισκέψεων στο ΚΕ.ΣΥ.Π. Λευκού Πύργου (Εθνικής Αμύνης 8), ο υπέυθυνος Σ.Ε.Π. κ. Τσαπουρνάς, δέχεται γονείς-κηδεμόνες για ατομική συνεδρία Συμβουλευτικής στήριξης μαθητή/τριας, Δευτέρα και Πέμπτη (13.00μ.μ. – 19.00μ.μ.), αφού προηγηθεί απαραίτητα διαδικτυακή επικοινωνία στο e-mail του ΚΕ.ΣΥ.Π. Λευκού Πύργου: mail@kesyp-a.thess.sch.gr. Επικουρικά προτείνεται τηλεφωνική επικοινωνία με τον ίδιο στο τηλ. του ΚΕ.ΣΥ.Π.: 2310230613, όπου θα πρέπει να αναφέρονται στοιχεία όπως το ονοματεπώνυμο του μαθητή, το Σχολείο του, το αίτημα της συνεδρίας, καθώς και τηλέφωνο επικοινωνίας του γονέα-κηδεμόνα.