Ευχαριστήρια επιστολή για δωρεά εξοπλισμού και υλικού

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Διεύθυνση του 7ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης ευχαριστούν θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την εξεύρεση και επιμέλεια της χορηγίας και την εταιρεία Teleperformance Greece για την εξαιρετική και γενναιόδωρη χορηγία (δωρεά) της προς το σχολείο μας, 14 πλήρων Η/Υ. Να είστε σίγουροι ότι θα αναβαθμίσουν κάθετα το τεχνολογικό επίπεδο των υπολογιστικών συστημάτων του σχολείου μας (αναβάθμιση εργαστηρίου Πληροφορικής και Η/Υ τάξεων).
350680765 249992097618819 2135871256768318164 n
Επίσης ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την τοποθέτηση στο χώρο της Βιβλιοθήκης, των κάθετων περσίδων για τη σκίαση των παραθύρων και για τη δωρεά σε αθλητικό υλικό για το μάθημα της Φυσικής Αγωγής.
IMG 20230601 191712
Οι ασταμάτητες και άοκνες προσπάθειες των γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας για την ενίσχυση του σχολείου μας και την υποστήριξη του έργου των εκπαιδευτικών του με κάθε τρόπο, θα μας βοηθήσουν να παρέχουμε ένα καλύτερο επίπεδο εκπαίδευσης στους μαθητές/τριες μας.

Η Διευθύντρια,
Ευδοκία Δημητριάδου