Ανακοίνωση για Λήξη Μαθημάτων στις 26/06/2020

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας, η επίδοση των Τίτλων Προόδου και Σπουδών των μαθητών/τριών  θα γίνει την Παρασκευή 26/6, από τις 9π.μ. μέχρι τις 10 π.μ. για τα υποτμήματα Α’ των τάξεων και από τις 10π.μ. μέχρι τις 11 π.μ. για τα υποτμήματα  Β’. Οι τίτλοι θα επιδοθούν σε κλειστό φάκελο στους μαθητές/τριες   οι δε  γονείς θα παραμείνουν έξω από τον χώρο του σχολείου, για την αποφυγή συνωστισμού.

Σε περίπτωση που κάποιος γονέας επιθυμεί να ενημερωθεί από τον/την εκπαιδευτικό για την επίδοση του παιδιού του, μπορεί να επικοινωνήσει μέσω e-mail μαζί του/της  ή τηλεφωνικά με τον εκπαιδευτικό ή με το σχολείο την Παρασκευή από τις 11 π.μ. έως τη 1:00 μ.μ.

Εκ μέρους της Διεύθυνσης και του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου μας, ευχόμαστε σε όλους σας καλό καλοκαίρι.