ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ

Με πολύ μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Χριστουγεννιάτικο bazaar του σχολείου μας στις 3/12/2023.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε, όλους εσάς που μας τιμήσατε με την παρουσία σας και δημιουργήσατε μία υπέροχη ατμόσφαιρα.
Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον Αντιδήμαρχο Παιδείας κ. Απόστολου Στέλιο, τον Αντιδήμαρχο καθαριότητας κ Γκιζάρη Στέργιο, τον κ. Φωτιάδη Σάββα Δημοτικό Σύμβουλο Δήμου Θέρμης και Γενικό Σύμβουλο στην ΑΔΕΔΥ, και την κ. Αδαμίδου Βασιλική αιρετό εκπρόσωπο ΠΥΣΠΕ Αν.Θεσσαλονίκης.
Ευχαριστούμε τον chef Αργύρη Ευτατόγλου και την ομάδα του για τα υπέροχα εδέσματα που μας ετοίμασε, καθώς και τον dj Edi Nick χάρη στον οποίο η μουσική έπαιζε ασταμάτητα από την αρχή του bazaar.
Να ευχαριστήσουμε επίσης τους παλιούς μας μαθητές (απόφοιτοι 2018-19) οι οποίοι μας συγκίνησαν, καθώς με δική τους πρωτοβουλία συμμετείχαν ενεργά διαθέτοντας δημιουργίες που φτιάξανε ειδικά για το bazaar.
Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας που είναι δίπλα μας σε κάθε δράση μας.
Θερμές και ειλικρινείς ευχαριστίες σε όλους τους χορηγούς για την πολύτιμη συνεισφορά τους.IMG 2031 IMG 2032 IMG 2041 IMG 2043 IMG 2045 IMG 2082 IMG 2084 IMG 2100 IMG 2101 IMG 2086