Νοέμβριος και ήρθε η ώρα να μαζέψουμε τις ελιές από τα δέντρα της αυλής του σχολείου μας. Εθελοντές γονείς ήρθαν και μας έδειξαν τον τρόπο που μαζεύονται οι ελιές και στη συνέχεια ενέπλεξαν όλα τα παιδιά στη διαδικασία συγκομιδής της ελιάς. Εντυπωσιακή εμπειρία για τα παιδιά μας…..ευχαριστούμε!!!
- Αρχική
- Το σχολείο μας
- Επικοινωνία
- Εκδηλώσεις
- Εργαστήρια Δεξιοτήτων
- Οι Δράσεις μας
- Ευρωπαϊκά προγράμματα
- ΣΧΕΔΙΑ ΔΡΑΣΗΣ
- E-TWINNING
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 2023-2024