EUROPEAN QUALITY LABELS

Συγγραφέας: 6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | Κατηγορία Χωρίς κατηγορία | , στις 04-07-2023

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε πως το σχολείο μας είχε την τιμή να λάβει δύο Ευρωπαϊκές Ετικέτες Ποιότητας για τα έργα που πραγματοποιήσαμε με τους εταίρους μας τη σχολική χρονιά 2021-2022. Συγκεκριμένα βραβευτήκαμε με ευρωπαϊκές ετικέτες για τα έργα:

1. STEM WOMAN UNIVERSE , έργο που διαπραγματευόταν την κατάρρευση των στερεοτύπων (νηπιαγωγοί:Πηνελόπη Κοσκίδου, Στέλλα Γίδαρη)
  2. ACTIVE EUROPEAN CITIZEN-Helping children to grow up, έργο για την καλλιέργεια στα παιδιά της ταυτότητας του ενεργού πολίτη (νηπιαγωγός: Πηνελόπη Κοσκίδου)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλα τα παιδιά και τους εταίρους που συμμετείχαν σε αυτά τα δύο υπέροχα έργα και πολλά ευχαριστώ στους γονείς που στέκονται πάντα δίπλα μας και προσφέρουν ακούραστα τη βοήθειά τους σε όλη την προσπάθειά μας!!!

1. STEAM WOMAN UNIVERSE

2. ACTIVE EUROPEAN CITIZEN