Με πολλή χαρά και υπερηφάνεια σας παρουσιάζουμε το πριν και το μετά μια αυλής!Αυτής του σχολείου μας!
Τα επικίνδυνα σίδερα,περιμετρικά της αυλής, καλύφθηκαν με plexiglass υλικό,η μοκέτα αντικαταστάθηκε με πάτωμα γυμναστηρίου,ασφαλές και φιλικό για τα παιδιά και αγοράστηκαν καινούρια παιχνίδια και δεχθήκαμε δωρεές από γονείς,σε παιχνίδια που τόσο είχαμε ανάγκη..!
Τίποτα δε θα γινόταν αν δεν υπήρχε η κινητοποίηση και η συνεργασία εκπαιδευτικών και γονέων,γονέων και εκπαιδευτικών!
Καταλύτης και συμπορευτής υπήρξε ο Δήμος Αγίων Αναργύρων Καματερού,που στήριξε την όλη προσπάθεια!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας!!!
Ηλιάνα Προβελεγγίου
19 Ιανουαρίου 2023 @ 11:02 ΠΜ
Συγχαρητήρια στις εκπαιδευτικούς μας, που με την επιμονή τους και το πάθος τους, κατάφεραν να γίνει πραγματικότητα, ένα όνειρο ετών. Ένα όνειρο όχι εξωπραγματικό, αλλά αναγκαίο και επιβεβλημένο, κάτι που για άλλα σχολεία μπορεί να φαντάζει αστείο και δεδομένο.
Ευχαριστούμε που κάνατε το σχολείο μας πρώτα απ’ όλα ασφαλές αλλά και γεμάτο δραστηριότητες πραγματικά εποικοδομητικές για την ανάπτυξη και εκπαίδευση των Παιδιών μας.
Ευχαριστούμε που είστε εκεί για τα παιδιά μας!!
????????????