Δράση Αλληλεγγύης και Αγάπης

foto ευχαριστήριο

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Με ιδιαίτερη χαρά και συγκίνηση σας ενημερώνουμε ότι ολοκληρώθηκε η δράση αλληλεγγύης και αγάπης προς τους μαθητές και εκπαιδευτικούς του 1ου Δημοτικού Σχολείου Παλαμά Καρδίτσας! Παραδόθηκε αθλητικό υλικό ύψους 402,23 ευρώ! Το ποσό καλύφθηκε από τις δωρεές σας στα κουτιά της Αγάπης και της Αλληλεγγύης! Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε  για τη στήριξή σας και να συγχαρούμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριές μας για την προσπάθειά τους και τη θέρμη με την οποία αγκάλιασαν την προσπάθειά μας. Μας γέμισαν υπερηφάνεια και ελπίδα!

κουμπαράς παιδιά κουμπαράδες 1

Λήψη αρχείου

Παραθέτουμε το ευχαριστήριο μήνυμα που λάβαμε από τον Διευθυντή του 1ου Δ.Σ. Παλαμά:

«Αγαπητοί συνάδελφοι, αγαπητή διευθύντρια Γεωργιοπούλου Βάσω,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προσφορά σας στο σχολείο μας για τα παιδιά μας με αθλητικό υλικό.

Επίσης σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την εμπιστοσύνη που δείξατε όλοι σας προς εμάς.

Σας ευχόμαστε να έχετε υγεία εσείς και οι οικογένειές σας.

Ο Διευθυντής του σχολείου

Κωνσταντίνος Δασκαλόπουλος»