Γιορτάσαμε την Ημέρα E Twinning συζητώντας για τα όσα έχουμε κερδίσει από τις συνεργασίες μας με παιδιά και σχολεία της Ευρώπης στο πλαίσιο των Ευρωπαϊκών προγραμμάτων που υλοποιούμε τη σχολική χρονιά 2023-2024. Οι ιδέες των παιδιών μεταφράστηκαν στα Αγγλικά και με το λογισμικό Word Art τροποποιήθηκαν για να ταιριάζουν στα 3 προγράμματα αντίστοιχα:
Singing Across Europe
From Seed to Crop
Loop Art Adventures