Η γιορτή μας για τη λήξη του Σχολικού έτους 2022-2023

Άλλη μια χρονιά φτάνει στο τέλος της! Για αυτό και εμείς σήμερα παίξαμε, διασκεδάσαμε, γελάσαμε μαζί με τους γονείς και τις δασκάλες μας.  Το πειρατικό μας καράβι, στήθηκε στο προαύλιο του σχολείου μας και ξεκίνησε το ταξίδι του! Ο καπετάνιος  και οι πειρατές του πέρασαν διάφορες δοκιμασίες και στο τέλος βρήκαν τον κρυμμένο θησαυρό που τόσο πολύ ζητούσαν! Ευχαριστούμε πολύ την κ Ελένη Κουσκουρέλου και την ομάδα της, για τις υπέροχες στιγμές που μας χάρισε! Ευχαριστούμε επίσης τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού και Νηπιαγωγείου Τρίπολης για την κάλυψη του μεγαλύτερου μέρους των εξόδων της δράσης αλλά και πολλά ευχαριστώ στους γονείς των μικρών μας μαθητών για την συνδρομή τους και την παρουσία τους στη γιορτή μας! Καλό καλοκαίρι  και καλή ξεκούραση σε όλους!!

44 55 66 IMG 4398

Κατηγορίες: Κοινωνικές, Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.