ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ
Η γιορτή λήξης σχ. έτους 2021-22. πραγματοποιήθηκε στις 1ο Ιουνίου στον προαύλιο χώρο του πολυδύναμου νηπιαγωγείου σε συνεργασία με το 2ο και το 8ο Νηπιαγωγείο. Οι μαθητές διαγωνίστηκαν σε ένα στίβο με εμπόδια που ανέλαβε να στήσει η ομάδα “ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ”, όπου δεν υπήρχαν νικητές και χαμένοι. Στο τέλος δροσίστηκαν απολαμβάνοντας ένα νοστιμότατο παγωτό από γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης μας.