![IMG 20211223 105533](https://blogs.sch.gr/5nipkorinth/files/2021/12/IMG_20211223_105533-150x150.jpg?x60777)
Σήμερα, 23/12/21, έλαβαν τέλος οι εορταστικές εκδηλώσεις μας για τον εορτασμό των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς. Δώσαμε στα παιδιά τις τσαντούλες με τις κατασκευές τους και τα δωράκια τους. Παρακολουθήσαμε την γιορτή , είπαμε τα κάλαντα, τραγουδήσαμε και……..μας επισκέφτηκε και ο Αι-Βασίλης. Τα παιδιά τον υποδέχτηκαν με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό!!!! Σας ευχόμαστε να περάσετε τις Άγιες μέρες με υγεία και χαρά με τις οικογένειές σας. Τα λέμε του χρόνου…