ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR

Από τις αρχές Δεκεμβρίου και μέχρι τις 17.12 θα ξεκινήσει η συλλογή των ειδών προς πώληση.

Τη τελευταία εβδομάδα πριν κλείσουν τα σχολεία, αναμένεται να εκτεθούν τα είδη σε κοινόχρηστο χώρο του σχολείου τηρώντας όλα τα πρωτόκολλα του ΕΟΔΥ.

Θεωρείται σημαντική η συνδρομή όσων διαθέτουν λίγο ελεύθερο χρόνο για την τακτοποίηση, την τιμολόγηση και την πώληση την τελευταία εβδομάδα. Όλοι/ες όσοι/ες ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν εθελοντικά στην οργάνωση του bazaar, παρακαλούνται αν απευθυνθούν στις εκπαιδευτικούς των παιδιών τους.

Συγκέντρωση τροφίμων

Σας ενημερώνουμε ότι το Νηπιαγωγείο μας  όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, εν όψει των Χριστουγέννων, συγκεντρώνει τρόφιμα και χρηστικά είδη για το «Το Χαμόγελο του Παιδιού» μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου 2021.