Καλό Καλοκαίρι!!!

Συγγραφέας: Σοφές κουκουβάγιες εν δράση | Κατηγορία Γενικά | , στις 27-06-2022

june

Μια υπέροχη χρονιά έφτασε στο τέλος της. Με μάθηση, γνώσεις, χαρά, παιχνίδι, με αγάπες, αγκαλιές και γλυκές αναμνήσεις! Ευχαριστούμε τους μικρούς μας μαθητές για όλες τις αξέχαστες στιγμές που περάσαμε όλοι μαζί τη φετινή σχολική χρονιά 2021-2022 στο νηπιαγωγείο μας, αλλά και όλους τους γονείς αυτών των υπέροχων παιδιών για την άριστη και εποικοδομητική συνεργασία μας. Η προϊσταμένη του 5ου Νηπιαγωγείου  Ηγουμενίτσας κ. Ευγενία, οι νηπιαγωγοί  κ. Χριστίνα, κ. Κική και κ. Τασούλα και η εκπαιδευτικός των αγγλικών κ. Λίνα ευχόμαστε σε όλους Καλό Καλοκαίρι με υγεία, χαρά, αισιοδοξία και όμορφες καλοκαιρινές στιγμές. Καλή πρόοδο στα παιδιά που θα πάνε Α΄ Δημοτικού και καλή αντάμωση το Σεπτέμβριο με τα παιδιά που θα επιστρέψουν ξανά στο νηπιαγωγείο μας!