Συμμετοχή εκπαιδευτικών σε ετήσιο σεμινάριο με την GESTALT FOUNDATION
Στις 27 Μαϊου έκλεισε με επιτυχία το ετήσιο σεμινάριο διάρκειας συνολικά 45 ωρών με το Κέντρο Ψυχοθεραπείας και Εκπαίδευσης Gestalt Foundation, όπου εκπαιδευτικοί του σχολείου μας συμμετείχαν ΄διαδικτυακά και επιμορφώθηκαν στην “Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης στη σχολική κοινότητα”
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ "Ο ΔΑΝΑΟΣ" |
18 Ιουνίου 2024 , κατηγορία: Χωρίς κατηγορία |
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.