Γνωριμία με το άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης
Την Παρασκευή 24 Μαϊου οι μαθήτριες , οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου είχαν την ευκαιρία να ενημερωθούν για το άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης από τον ομοσπονδιακό προπονητή και την τεχνική σύμβουλο της Ελληνικής Φιλάθλου Ομοσπονδίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης. Ακολούθησε βιωματικό παιχνίδι από μικρούς και μεγάλους, όπου ξετρελάθηκαν όλοι.
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ "Ο ΔΑΝΑΟΣ" |
28 Μαΐου 2024 , κατηγορία: Χωρίς κατηγορία |
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.