ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΥ

Η  Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Πατρέων, προβαίνει σε πλήρωση θέσεως σχολικού τροχονόμου για το 55ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών.

Κάθε ενδιαφερόμενος, δύναται να προσκομίσει τα δικαιολογητικά στη Διεύθυνση του Σχολείου από την ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΕΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΤΙΣ ΠΡΩΪΝΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ. Τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσει είναι τα εξής :

1. Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας.
  2. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.
  3. Εκκαθαριστικό Εφορίας του έτους 2022.
  4. Υπεύθυνη δήλωση με την οποία να δηλώνεται :                                                                          Α. Η φυσική καταλληλότητα για την άσκηση καθηκόντων.                                                    Β. Ότι δεν έχει καταδικαστεί και δεν διώκεται για κάποιο από τα αδικήματα του άρθρου 8 του υπαλληλικού κώδικα.
  5. Βεβαίωση χρόνου ανεργίας από τον ΟΑΕΔ της ενδιαφερόμενης, αλλά και του συζύγου.
  6. Βεβαίωση μόνιμης κατοικίας (όπως προκύπτει και από λογαριασμό ΔΕΗ, ΔΕΥΑΠ, και τα λοιπά).
  7. Βεβαίωση της Διεύθυνσης του Σχολείου εάν ο γονέας έχει παιδί στο Σχολείο το δικό μας.

ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ 2610 328877  ΚΑΙ  6936 890181.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.